KSIĄŻKA

Bajki postnuklearnej pustyni – LOGO – Książka Michała Głowacza – sci-fi post apo
Bajki postnuklearnej pustyni – Okładka książki - Michał Głowacz
Tytuł: Bajki postnulearnej pustyni

Autor:
Michał Głowacz

Gatunek:
zbiór opowiadań: sci-fi

Oprawa:
miękka

Ilość stron:
224

Wymiary:
125 x 195 mm

ISBN:
978-83-66533-29-5

Data wydania:
19 października 2021 r.

Wydawca: Wydawnictwo AlterNatywne


„Bajki postnuklearnej pustyni" to zbiór krótkich opowiadań, w których magia łączy się z radiacją, a bohaterowie rodem z gier komputerowych okazują się całkiem nam bliscy.

Kiedy baśniowe istoty znajdują się w tak nieprzychylnym dla siebie środowisku, jakim jest skażona pustynia, możesz się spodziewać, że logika ich postępowania najpierw Cię zaskoczy, potem rozbawi, a następnie każe zastanowić się, czy gdzieś już nie spotkałeś się z podobną sytuacją. Nawet jeśli nie dostrzegasz popromiennych mutacji w najbliższym otoczeniu, to ludzkie i nieludzkie zachowania skażonych nie bez powodu stały się przedmiotem bajania.

To, jakie wnioski wyciągniesz z lekcji, której udzielą Ci księżniczki zamknięte w zautomatyzowanych wieżach, wędrowcy podążający nie wiadomo po co i dokąd, mędrcy, nereidy i całkiem smutne damy dworu, a także wielu innych, zależy tylko od Ciebie. Beztroski styl, w jakim napisane są opowiadania, jest tylko przykrywką, a raczej metalową osłoną, pod którą można dostrzec zwoje kabli… to znaczy prawd o ludzkiej naturze, bez względu na poziom radiacji.Fragmenty i cytaty z książki Bajki postnuklearnej pustyni Michała Głowacza

Książka Bajki postnuklearnej pustyni by Michał Głowacz – wizualizacja
Zamów książkę Bajki postnuklearnej pustyni by Michał Głowacz – księgarnie i sklepy

Recenzje, opinie i oceny książki Bajki postnuklearnej pustyni Michała Głowacza